bannar

Kim Jestem? Ja i Narodziny – Szczecin NOWY WYKŁAD i warsztat Self-Encounters – Spotkania ze Sobą

Kim Jestem? Ja i Narodziny – Szczecin NOWY WYKŁAD i warsztat Self-Encounters – Spotkania ze Sobą

Kim Jestem? Ja i Narodziny NOWY WYKŁAD i warsztat Self-Encounters Spotkania ze Sobą


Pytanie Kim Jestem to przewodnie pytanie, na które każdy z nas w jakiś sposób próbuje znaleźć odpowiedź.

Z drugiej strony niesiemy „skonstruowane ja”, które opiera się głównie na strategii, żeby przeżyć i na naszym myśleniu, że takimi strategiami jesteśmy. To „skonstruowane ja” nie jest naszą prawdziwą tożsamością, ale zbiorowiskiem tego, co nam przypisano, utożsamień, ról, oczekiwań innych, itp. Szczególnie, kiedy jesteśmy bardzo mali, potrzeba „bycia zobaczonym kim naprawdę jestem” może bardzo łatwo stać się punktem wyjścia do doświadczenia traumy tożsamości, którą nazywamy też Traumą Miłości.

Self-Encounters są efektywną formą dekonstrukcji naszego fałszywego ja, które powstało w wyniku traumy i umożliwiają nam odkrywanie, kim naprawdę jesteśmy. Ma to ogromne konsekwencje w naszym życiu prywatnym i zawodowym, relacjach, realizowaniu siebie, poczuciu własnego miejsca na ziemi.

Wykład jest poświęcony szczególnemu aspektowi traumy miłości, jakim może być okres około-narodzeniowy. Natomiast sam warsztat będzie się zajmować tematami z każdej ścieżki życia, w kontekście docierania, jak obecne trudności mają swoje źródło w bardzo wczesnym okresie naszego życia (w tym, w okresie około-porodowym).

Wykład rozpoczynający warsztat w sobotę jest bezpłatny i otwarty również dla osób nieuczestniczących w warsztacie 2-dniowym.

Informacje praktyczne:

Koszt:
1) warsztat, praca własna - 450 zł
2) warsztat, uczestnictwo poprzez obserwację – 250 zł

Uwaga!
Metodologia, którą oferuję jest mocna i proszę głęboko rozważyć swoją gotowość udziału i wzięcia osobistej odpowiedzialności za własny rozwój. Jeśli jesteś gotowy spotkać się z tym co prawdziwe oraz z tym co nieprawdziwe, to zapraszam na wspólne spotkanie. Zgłoszenie na zajęcia jest równoznaczne ze zgodą na wzięcie odpowiedzialności za konsekwencje uczestnictwa w zajęciach.

Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową na adres: kontakt@allajoga.pl
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa wpłatą zaliczki w wysokości 100 zł. na konto: Szkoła Jogi Ałły Raginis BZ WBK 84 1500 1722 1217 2009 8468 0000
Tytuł przelewu: „Warsztat z Kamą 1) praca własna lub 2) obserwacja”

Termin:
Sobota 03.12.2016: godz. 11.00 – 12.30 wykład otwarty (bezpłatny) 13.30 - 20.00 warsztaty
Niedziela 04.12.2016 godz.10.00 – 18.00 warsztaty

W trakcie warsztatu jest 1,5 godzinna przerwa na obiad.

Kontakt:

Tel. 504215299 kontakt@allajoga.pl