bannar

Rozbudzenie wewnętrznej świadomości w procesie pracy z ciałem i z sercem - umysłem

Rozbudzenie wewnętrznej świadomości w procesie pracy z ciałem i z sercem - umysłem

Rozbudź świadomość, wycisz umysł, usłysz siebie...


 

„Rozbudzenie wewnętrznej świadomości w procesie pracy z ciałem i z sercem - umysłem”

 Jagniątków 27.06 - 4.07.2021 - Nowość!

 

Zapraszamy na warsztat osoby, które chcą pogłębić swoje podejście do praktyki jogi i świadomego rozwoju, osoby w treningu nauczycielskim, osoby, które pracują z grupami zawodowo oraz osoby początkujące w praktyce jogi. Sposób prowadzenia zajęć będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestników.
Temat i miejsce warsztatu zapowiadają bardzo dobry czas...

 

Miejsce: Villa Sattva - W malowniczej dolinie, wzdłuż potoku Wrzosówka, u podnóża Śnieżnych Kotłów na styku szlaków turystycznych prowadzących w Karkonosze położony jest Jagniątków, a w nim Villa Sattva. Otoczenie gór, lasów, wielowiekowy park i nieustannie szumiący potok sprawiają, że mamy ochotę zatrzymać się tu na chwilę i... tu pozostać. To właśnie to miejsce nakazuje, by tu i teraz i cieszyć się tą chwilą wszystkimi zmysłami.
Budynek Villi Sattva to przedwojenna szkoła podstawowa. Odrestaurowany w 2017 r. pod okiem konserwatora zabytków z dbałoscią o szczegóły i szczególnym naciskiem na zachowanie jak największej ilości oryginalnych elmentów np. elewacje, schody, werandy.
Villa dysponuje 2 i 3 osobowymi pokojami, każdy z własną łazienką, zaprojekotwnymi w spokojnych, naturalnych kolorach.

 

Ałła Raginis - nauczycielka jogi Iyengara w stopniu Intermediate Junior  III, poprowadzi proces pracy z ciałem i oddechem oparty na jej wieloletnim doświadczeniu nauczycielki Jogi w metodzie BKS Iyengara.
Praca z ciałem w jodze otwiera w nas możliwość głębszego spotkania się ze sobą, doświadczenia swoich uczuć, emocji. Daje nam możliwość odkrywania, kim naprawdę jesteśmy.

 

Małgorzata Postaremczak - doświadczona psycholożka. Jej główny obszar zainteresowania to praca psychologiczna w towarzyszeniu oraz wspieraniu osób i rodzin doświadczających trudności i kryzysów we wzajemnych relacjach oraz wspieranie rozwoju zawodowego specjalistów pracujących w relacji z klientami.
Małgosia wprowadzi Was w proces poznania siebie i będzie towarzyszyć podczas całego warsztatu.

Dla osób chętnych zaplanowałyśmy wspólne sesje spotkań, na których będziemy odkrywać, że komunikacja i zbliżenie się do drugiej osoby zaczyna się od komunikacji ze sobą.
Podczas całego warsztatu poznamy:
Jak wzmocnić poczucie własnej wartości?
Co oznacza „troszczyć się o siebie”?
Czym jest komunikacja na głębszym poziomie w relacji ze sobą samym i z innymi?
Co oznacza „kierować się sercem”?

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie przed warsztatem 12 czerwca o godz. 19:00. Dla osób chętnych poprowadzimy online 1,5 godzinne relaksacyjne zajęcia i spotkanie z Małgorzatą. Tym razem spotkanie dedykowane jest osobom, które wezmą udział w warsztacie w Jagniątkowie. To będzie taki przedsmak naszego wyjazdu :) Po zgłoszeniu się, wyślemy link na Zoom. Bez opłat.

 

Na warsztacie gotować nam będzie Tomek Guliński, znawca zagadnień dotyczących zdrowego trybu życia i odżywiania. Propagator metod Kuchni wg Pięciu Przemian. Pasjonat swojego zawodu, autor książek z przepisami kucharskimi i wierszy. Od wielu lat towarzyszy nam podczas warsztatów jogi ciesząc się uznaniem i sympatią uczestników zajęć.

 

Przykładowy rozkład dnia

8:30 - lekkie śniadanie
9:00 - 10:30 asany
10:30 - kawa, herbata
11:00 - 12:00 relaksy, pranajama (oddech)
12:30 - obiad
15:00 - 16:30 - warsztat „Bliżej siebie”
17:00 - 18:30 - asany
18:30 - kolacja
20:00 - spotkania, rozmowy, medytacja

 

Cena: 2600 zł (pobyt z wyżywieniem, zajęcia jogi i praca z psycholożką)

 

Zgłoszenia:

 

Prosimy o zgłoszenia mailowe do 12.06.2021 na adres kontakt@allajoga.pl oraz wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł. na konto bankowe:
Szkoła Jogi Ałła Raginis
Santander Bank 84 1500 1722 1217 2009 8468 0000
z dopiskiem „Villa Sattva”.

 

W zgłoszeniu mailowym prosimy podać:

- imię i nazwisko
- numer telefonu
- z kim chcesz mieszkać
- ewentualne problemy zdrowotne
- jak długo praktykujesz jogę

 

Do zobaczenia w Karkonoszach :)

 

Szkoła Jogi Ałły Raginis
ul. Monte Cassino 18a
70-467 Szczecin
tel. 504 215 299
email: kontakt@allajoga.pl
www.allajoga.pl