bannar

Warsztat Jogi z Pracą Indywidualną

Warsztat Jogi z Pracą Indywidualną

Odkryj swój własny potencjał.


Każdy z nas znajduje się w innym czasie w życiu i w innej kondycji psycho-fizycznej. Każdy z nas w innym stopniu potrzebuje relaksu i intensywności. Na tym warsztacie będziemy się uczyć, jak dobrać indywidualną praktykę dla siebie i właściwe tempo. Będziemy pracować z pomocami oraz wzajemnie pomagać sobie w asanach. Zapraszamy również osoby z problemami zdrowotnymi, które potrzebują terapeutycznego podejścia. Swoim doświadczeniem będzie dzieliło się z Wami dwóch nauczycieli: Ałła i Barbara.


Ałła : Praktykuję jogę wg metody Iyengara od 1991 roku. Prowadzę zajęcia od 1995 roku. Uczyłam się wielokrotnie w Instytucie BKS Iyengara w Punie (Indie). Miałam szczęście spotkać wyjątkowych nauczycieli – Gabrielę Giubilaro, Faeqa Biria, Corin Biria, Lois Steinberg, Ritę Keller, Księdza Joe Pereira w warsztatach których stale uczestniczę. Od 1998 roku jestem uczennicą Roshi Shodo Harada (rinzaj zen). W uczeniu pragnę przekazywać, że joga to nie tylko fizyczna sprawność ciała i dobre samopoczucie. Joga jest sztuką koncentracji, samoobserwacji i nauką jak pozostawać w harmonii pomiędzy skrajnościami. Joga uczy, że fizyczność i duchowość nie są oddzielone, a praca z ciałem jest metodą, pomagającą tego doświadczyć.”

Barbara Baj - doświadczona nauczycielka jogi wg metody Iyengara stopnia Junior I. Szczególnie bliskie jest jej podejście terapeutyczne w jodze.

Posiłki przyrządza Tomek Guliński - kucharz, artysta, poeta, praktykujący buddysta. Tomek propaguje wegetarianizm, weganizm, a sam od jakiegoś czasu je zgodnie z dietą witariańską. Jest zwolennikiem Kuchni wg Pięciu Przemian. Wiele lat współpracuje z nami i sprawia, że warsztaty obfitują nie tylko w piękne wrażenia duchowe, ale i smakowe. Poprowadzi z nami wieczór medytacji tybetańskiej.

Zapraszamy osoby z dziećmi. Podczas zajęć dziećmi zaopiekuje się Martyna- osoba ze świetnym ciepłym podejściem do dzieci, kreatywna i pogodna. Opłata za opiekę do ustalenia w zależności od ilości osób zgłoszonych.

 

Opłaty:

Warsztat jogi  800 zł.

Pobyt z wyżywieniem:

Osoba dorosła  770 zł.

Dziecko do lat 3   bez opłat

Dziecko 3 -10 lat   385 zł.

Zaczynamy 22.07. zajęciami jogi o godz. 17.00 i kolacją o godz. 18.30. Kończymy 29.07.porannymi zajęciami i obiadem około godz. 17;00

 

 

Zgłoszenia:

Prosimy o zgłoszenia mailowe do 30.06.2018 na adres kontakt@allajoga.pl oraz wpłatę zaliczki w wysokości 250 zł na konto bankowe. Pozostałą kwotę za zajęcia prosimy wpłacić w dniu przyjazdu u osoby prowadzącej.

Uwaga - rezygnacje z wyjazdu uwzględnimy do 07.07.2018. Po tym terminie zadatek nie podlega zwrotowi.

 

Prosimy o niewpłacanie opłaty za pobyt w ośrodku na konto Szkoły Jogi. Pozostałą kwotę prosimy rozliczyć w dniu przybycia do Tęczowej Doliny.

Konto bankowe:

Szkoła Jogi Ałła Raginis

BZ WBK 84 1500 1722 1217 2009 8468 0000

z dopiskiem „tęczowa dolina 22.07-29.07”

 

W zgłoszeniu mailowym podaj:

- imię i nazwisko

- numer telefonu

- ewentualne problemy zdrowotne

- jak długo praktykujesz jogę

 

Prosimy o przywiezienie ze sobą maty do jogi i paska.

 

Szkoła Jogi Ałły Raginis

ul. Monte Cassino 18a

70-467 Szczecin

tel. 504 215 299

email: kontakt@allajoga.pl

www.allajoga.pl

 

Tutaj oglądniecie foto wspomnienia z wakacji 2017 w Tęczowej Dolinie.

 

Polecamy to piękne miejsce. Do zobaczenia w górach i na macie!

 

 

Tak wspominają warsztaty uczestnicy tegorocznego wyjazdu:

"Warsztat - super. Dziękuję ci Ałła za twój profesjonalizm i kobiecość w tym co robisz." Renata.

"Tęczowa Dolina była dla mnie miejscem zanurzenia się w sobie. Jej cisza zmyła ze mnie dźwiękowy brud miasta. To przestrzeń w której żywy kontakt ze sobą przychodzi naturalnie. Warsztat jogi w tej przestrzeni, w dodatku z tak wspaniałą, zaangażowaną prowadzącą, był dla mnie jak podłączenie do źródła zasilania. Kuchnia Tomka prosi się o osobny pean ;) " Joanna

"Joga z Ałłą Raginis w Tęczowej Dolinie!?
Zostaje pod skórą i w duszy na tak długo i tak głęboko, że zastanawiam się czy polecać innym czy nie!
Potem trudno mi było wrócić do rzeczywistości...
Dużo bycia ze sobą w tak naturalny dla tego miejsca sposób....
Można się od takiego BYCIA uzależnić :( , a rzeczywistość ?!....
Grupa: bezpiecznie, ciepło, cicho, przyjaźnie....
Joga: cudowne TU i TERAZ, zwłaszcza pod jabloniami, ale i w sali z widokiem na Beskid Wyspowy....
Kuchnia Tomka Gulińskiego: strawa przyrządzana Sercem dla Duszy, a i Ciało bardzo zadowolone było, a teraz tęskni :( ...." Wioletta