Certyfikat Marki IYENGAR®

Co to jest Certyfikat Marki IYENGAR®?

Certyfikat marki IYENGAR® to nie tylko symbol jakości i profesjonalizmu, ale także wyraz poszanowania dla tradycji i metody nauczania jogi stworzonej przez B.K.S. Iyengara. Jest to gwarancja, że nauczyciel spełnia najwyższe wymogi merytoryczne i etyczne w dziedzinie jogi.

Certyfikat Marki Iyengar
Przykład certyfikatu marki Iyengar
Certyfikat marki IYENGAR® nauczycielki jogi Kingi Sacharczuk działającej w Szczecinie

Jak Uzyskać Certyfikat?

Aby uzyskać certyfikat, nauczyciel jogi musi uczestniczyć w konwencji jogi, praktykować w Instytucie w Punie lub wziąć udział w określonej liczbie warsztatów z nauczycielami metody Iyengara na poziomie 3. lub 4. Proces ten gwarantuje, że nauczyciel posiada umiejętności i wiedzę niezbędną do nauczania według tej wyjątkowej metody.

Dlaczego Certyfikat jest Ważny?

Certyfikat jest odnawiany co roku, co oznacza, że nauczyciel stale rozwija swoje kwalifikacje. Dzięki temu, możesz sprawdzić na aktualnej liście certyfikowanych nauczycieli czy wybrany nauczyciel jest częścią tej prestiżowej społeczności.

Certyfikat w Szkole Jogi Ałły Raginis w Szczecinie

W Szkole Jogi Ałły Raginis wszyscy nauczyciele posiadają certyfikat marki IYENGAR®. Jest to dla nas nie tylko zaszczyt, ale także deklaracja wierności metodzie i zasadom etycznym Gurujiego. Posiadanie certyfikatu uprawnia nas do posługiwania się nazwiskiem IYENGAR® oraz znakiem stojącej postaci w pozycji Natarajasana.

Szkoła Jogi Ałły Raginis w Szczecinie znajduje się w Bazie Szkół Jogi Iyengara opracowanej przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce.

Dołącz do Nas!

Jeśli szukasz miejsca, gdzie nauczyciele są prawdziwymi ekspertami w dziedzinie jogi, zapraszamy do naszej szkoły jogi w Szczecinie. Nasza misja to nie tylko nauczanie jogi, ale także pielęgnowanie wartości i tradycji, które są fundamentem metody Iyengara.