Nadchodzące wydarzenia organizowane przez naszą szkołę

Warsztaty jogi z zaproszonymi gośćmi i wyjazdy organizowane przez Szkołę Jogi Ałły Raginis są nie tylko doskonałą okazją do pogłębienia praktyki i wiedzy na temat jogi, ale także wyjątkowym miejscem spotkań.

Aktualne wydarzenia:

Warsztaty z udziałem zaproszonych ekspertów i nauczycieli z różnych części świata są cennym źródłem inspiracji i nowych perspektyw. Umożliwiają uczestnikom dostęp do różnorodnych metod i technik, które mogą wzbogacić ich własną praktykę. To także wyjątkowa okazja do spotkania i nawiązania kontaktów z innymi praktykującymi jogę, wymiany doświadczeń i pogłębienia zrozumienia tej wszechstronnej dyscypliny.

Poza zajęciami i warsztatami w siedzibie naszej Szkoły Jogi w Szczecinie, również organizowane przez nas wyjazdy są doskonałą okazją do spędzenia czasu w otoczeniu osób o podobnych zainteresowaniach i wartościach. Czy to nad morzem, w górach czy w innych malowniczych miejscach, wyjazdy te oferują nie tylko praktykę jogi, ale także możliwość nawiązania nowych przyjaźni, relaksu i odnowy ducha w harmonii z naturą.

Dowiedz się więcej o nadchodzących wydarzeniach

Poniżej znajdziesz rozpiskę dotyczącą aktualnych wydarzeń oraz archiwum wyjazdów.

 • Spokojny Sylwester nad morzem 2023/2024 z warsztatami jogi
  Czy pragniesz niebanalnego sposobu na pożegnanie starego roku i powitanie nowego? Zapraszamy Cię na spokojny Sylwester nad morzem, który łączy relaksujące zajęcia jogi z wegetariańskimi posiłkami i spokojną atmosferą, z dala od miejskiego zgiełku i fajerwerków. Zacznij Nowy Rok z odnowionym umysłem i ciałem. Dołącz do nas na wyjątkowy Sylwester, który odmieni Twoje spojrzenie na tradycyjne świętowanie!
 • Warsztat „Jak rozwijać świadomość w procesie pracy z ciałem i z emocjami”
  Zapraszamy na inspirujący warsztat jogi w malowniczym Mrzeżynie, prowadzony przez Ałłę Raginis i Małgorzatę Postaremczak. W dniach 4-7 kwietnia i 6-9 czerwca 2024, będziemy łączyć praktykę jogi z pracą nad emocjami, aby pomóc Ci w budowaniu wartościowych relacji i wzmocnieniu poczucia własnej wartości. Dołącz do nas i przeżyj transformację, która pomoże Ci lepiej rozumieć siebie i otaczający Cię świat.
 • Kurs pogłębionej praktyki jogi z Ałłą Raginis – II edycja (2024)
  Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na roczny kurs jogi pod kierunkiem Ałły Raginis. Program kursu łączy w sobie zaawansowane techniki praktyki z teoretycznymi aspektami filozofii jogi.
 • Sylwestrowe warsztaty jogi nad morzem – 27.12 – 1.01 Mrzeżyno
  Sylwestrowe Warsztaty Jogi nad Morzem w Mrzeżynie – 27.12 – 1.01 Aktywny wypoczynek na brzegu morza. Zajęcia jogi, pyszne wegetariańskie jedzenie i Sylwester w wyjątkowej atmosferze. Zapisz się już teraz!
 • Warsztat jogi i obserwowanie dzikich gęsi w Parku Narodowym “Ujście Warty” 2-4 lutego 2024
  zimowy wyjazd regeneracyjny z jogą i obserwacja dzikich gęsi. Pozwól sobie na odczuwanie harmonii jaką daje joga, w samym sercu dzikiej polskiej przyrody.
 • Wprowadzenie do Praktyki Medytacji – Szczecin 2023
  Poznaj tajniki medytacji! Dołącz do nas na czterech spotkaniach w Szczecinie lub online. Odkryj pozycje ciała, techniki koncentracji i uczestnicz w sesjach medytacyjnych. Spotkania w każdą niedzielę października.
 • Ugruntowanie i radość w praktyce. Warsztat stabilizowania emocji i podnoszenia sił witalnych poprzez jogę.
  Nie pozwól, by jesienna aura zdominowała Twoje emocje! Dołącz do nas na warsztat jogi, gdzie pod okiem doświadczonych nauczycielek odkryjesz narzędzia do wewnętrznego wzmocnienia. Zadbaj o siebie i naładuj baterie na całą jesień!
 • Joga dla początkujących – kurs dwumiesięczny (Szczecin)
  Twoja Praktyka Jogi zaczyna się tutaj! Zainspiruj się słowami BKS Iyengara i zanurz się w świat jogi z nami. Zajęcia dla początkujących w każdy poniedziałek i środę. Stałe godziny, profesjonalne podejście i atmosfera sprzyjająca rozwojowi. Czekamy na Ciebie!
 • Wrześniowy tydzień z jogą nad morzem, Mrzeżyno 2-9 września 2023
  Kiedy zgiełk sezonu nad morzem znika, a morska bryza i słońce zachęcają do spacerów… Tygodniowy warsztat jogi naładuje Cię energią i doda sił. We wrześniu proponujemy jogowy wyjazd nad morze do pensjonatu Faro Resort, gdzie zregenerujecie swoje siły praktykując jogę i odpoczywając aktywnie w przepięknych nadmorskich okolicach.
 • Warsztat Jogi dla Kobiet w Ciąży w Szczecinie + Online
  Zapraszamy na wyjątkowy warsztat jogi dedykowany przyszłym mamom oraz tym, które przygotowują się do tej roli. Dołącz do nas 30.09-1.10.2023 w Szkole Jogi Ałły Raginis w Szczecinie lub online. Pod okiem certyfikowanych nauczycielek – Olgi Kwiatkowskiej i Ałły Raginis – poznasz specjalne sekwencje asan dostosowane do Twoich potrzeb. Czekają na Ciebie praktyczne ćwiczenia, indywidualne konsultacje oraz sesja pytań i odpowiedzi.
 • Warsztat z Clausem Grzeschem 6-8 października
  Z wielką radością zapraszamy na wyjątkowe warsztaty jogi, które odbędą się w dniach 6-8 października 2023 roku w Szczecinie, w Szkole Jogi Ałły Raginis. To wydarzenie, na które zapraszamy praktyków jogi, a także nauczycieli i osoby w trakcie treningu nauczycielskiego.
 • Joga w górach z elementami pracy terapeutycznej 22-29 lipca
  Serdecznie zapraszamy na wakacyjne spotkanie z jogą w Tęczowej Dolinie podczas warsztatu dla początkujących z elementami indywidualnej pracy terapeutycznej. Nasza praca na macie z osobami początkującymi zawiera elementy terapeutyczne – uczymy, że poprzez ustawienia ciała już w podstawowych asanach możemy niwelować napięcia, rozluźniać mięśnie, łagodzić ból.
 • Wakacyjny wprowadzający kurs JOGI dla początkujących
  Zajęcia prowadzone będą przez Olga Kwiatkowską, odbywać się będą w poniedziałki i środy o godzinie 17.00. Ilość uczestników jest ograniczona do 16 osób, a koszt to 260 zł za 8 spotkań. Zgłoszenia przyjmowane są do 25.06. Dołącz do kameralnej grupy już teraz!